Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd zdecydował w sprawie referendum dotyczącego górek czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 kwietnia 2019 r. o 13:29 Powrót do artykułu
ci niby obrońcy wille mają postawione na górkach czechowskich teraz po sądach latają żeby zablokować referendum, aby każdy mieszkaniec mogł się wypowiedzieć ws budowy parku. namawiam wszystkich głosujmy za parkiem, wtedy bedziemy mieli prawo korzystać z górek, teraz sa w prywatnych rękach firmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kłamstwa wyszły wczoraj w sadzie jednego z "obrońców' gorek dzisiaj kolejne kłąmstwa co to za ludzie są którzy niby wypowiadają się za nas wszystkich, nie podpisuje sie pod tym ja głosuję ZA budową Parku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE dla: blokowisk, cwaniactwa, naginania prawa, zmian w planie bod dyktando prywatnych firm  TAK dla: górek, parku, chomika, prawości, uczciwości, obywarteli !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądy sprawiedliwe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE w referendum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park to również zdrowie naszych dzieciaków, będą miały gdzie poszaleć w weekendy czy po szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po aktywności pisich podnóżków wnioskuję, że Nowogrodzka musiała podnieść stawkę za wpisy internetowe
Może napiszesz w koncu dewelotrollu partaczu co jest ta nowogrodzka.
Zapytaj w Srebrnej.
A co to jest ta srebrna?
***s://oko.press/tasmy-kaczynskiego-szef-pis-mial-namawiac-do-wreczenia-lapowki-kronika-skorzynskiego-9-15-lutego-2019/ ***s://businessinsider.com.pl/wiadomosci/tasmy-kaczynskiego-prezes-pis-naklanial-do-wreczenia-lapowki/9553kl7 ***s://wiadomosci.wp.pl/tasmy-kaczynskiego-gerald-birgfellner-prezes-pis-naklanial-mnie-do-wreczenia-pieniedzy-6349641165285505a ***gazetaolsztynska.pl/567319,Ciag-dalszy-zamieszania-wokol-Jaroslawa-Kaczynskiego-Prezes-PiS-namawial-do-wreczenia-lapowki.html
I jak to ma związek z Górkami?
Pojawiły się pogłoski, że PiS planuje na Górkach zbudować jedną z wież, dlatego też internetowe trolle z bojówki PiS są tak aktywne pod artykułami o górkach i produkują dziesiątki hejterskich wpisów
 Komentarz typowego bezmyslnego dewelotrolla partacza. Gdyby tak rzeczywiście było to PIS byłby za zmianą planu. Ten komentarz jest dowodem, że piszecie z Warszawy. Przecietny mieszkaniec Lublina ma w nosie jakieś wieże i te wszystkie wasze warszawskie przekręty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że cwaniaki-tebewałki kiedyś się poślizgną na opowiadaniu kocopołów. Np. parę dni temu wprowadzili w błąd nawet senatora, twierdząc, że prawo pozwala im postawić na Górkach centrum logistyczne, co jest nieprawdą, ponieważ MPZP nie przewiduje tam terenów typu AG (aktywność gospodarcza).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z innego forum: "Chodzą też słuchy że po przekształceniu teren zostanie sprzedany innym i miasto zostanie wydymane". Precedens "wydymania" już był: poprzedni właściciel, Echo-Investment, za zmianę przeznaczenia części Górek obiecało dołożyć 60 mln do przebudowy skrzyżowania (z tytułu zmiany planu powinno też zapłacić miastu ok. 9 mln opłaty planistycznej). I co Echo zrobiło po głosowaniu radnych? Natychmiast sprzedało teren - warty wcześniej 12 mln - TBV. Ale już za 42 mln (320% czystego zysku)! Miasto nie zobaczyło ani złotówki! Można? Można!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naczelny Sąd Administracyjny 20 września 2016 r. wydał ważny wyrok dla gmin i społeczności lokalnych. Uznał, że w sprawach planowania przestrzennego nie można przeprowadzać referendum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem na NIE budowie bloków na Górkach Czechowskich.Miasto powinno na ten teren przejąć pod PARK MIEJSKI i nazwać PARK LUBLIN - PARK UNII LUBELSKIEJ.Będzie to PARK rekreacyjny dla wszystkich mieszkańców Lublina z zachowaniem istniejcej rzeźby terenu. PARK LUBLIN - PARK UNII LUBELSKIEJ dla następnych pokoleń.W najbliższym Referendum  mój głos na NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miasto nie potrafi odważnie podjać decyzji, to zróbmy to my. Po co nam to pole w miescie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z innego forum: "Chodzą też słuchy że po przekształceniu teren zostanie sprzedany innym i miasto zostanie wydymane". Precedens "wydymania" już był: poprzedni właściciel, Echo-Investment, za zmianę przeznaczenia części Górek obiecało dołożyć 60 mln do przebudowy skrzyżowania (z tytułu zmiany planu powinno też zapłacić miastu ok. 9 mln opłaty planistycznej). I co Echo zrobiło po głosowaniu radnych? Natychmiast sprzedało teren - warty wcześniej 12 mln - TBV. Ale już za 42 mln (320% czystego zysku)! Miasto nie zobaczyło ani złotówki! Można? Można!
 Stawiam złote dolary przeciwko dewelosrebrnikom, że ZNACZNA część terenu zaraz po ewentualnej (nie daj Boże!) zmianie Studium, zostanie rozparcelowana i wystawiona na sprzedaż, oczywiście nie po kilkanaście złotych/m2, ale po 500-1000. Cwaniaki muszą szybko zrekompensować sobie nakłady na zakup terenu (hipoteka na gruncie) i na kampanię dezinformacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam dewelotrolle partacze szukacie już nowej roboty? Jeszcze tylko kilka dni i do widzenia. Wpiszecie w swoje CV "doświadczenie" propagandowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi znajomi, sąsiedzi, rodzina są za zmianami. Rozumiem tych co nie chcą zmian, ale mogliści ewybudować się na wsi. Mieszkam na Cyprysowej, kiedyś też miałem chaszcze za blokiem. Nawet sie z tego cieszyłem, cisza spokój. Później osiedle się w tym kierunku rozrosło, powstala nowa droga. I jakaś taka cywilizacja wkroczyła. W końcu mam dojazd do bloku od drugiej strony, jest ładnie czysto. Może mieszkały tam jakieś chomiki nawet na tym polu, może był jakiś cenny kwiatek. Mogłem wtedy protestować, ale po co? Wybrałem zycie w mieście. Dziś mam tam ładny oświetlony teren i nie boję się, że ktoś tam mi córkę wywlecze. Jest bezpiecznie. Dlatego apeluję, nie bójcie się zmian! teraz ten teren to nic ciekawego (przyznaję nigdy tam nie byłem, jakoś mnie nie cią gnie, ale przejeżdżam). Założę się, że za kilka lat wszyscy ci co tak krzyczą przeciw, sami będą tam chodzić i rodzinę ze wsi oprowadzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam dewelotrolle partacze szukacie już nowej roboty? Jeszcze tylko kilka dni i do widzenia. Wpiszecie w swoje CV "doświadczenie" propagandowe?
 14,00-14,30 mają przerwę na lancz - rzecz święta dla korpo-szczura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi znajomi, sąsiedzi, rodzina są za zmianami. Rozumiem tych co nie chcą zmian, ale mogliści ewybudować się na wsi. Mieszkam na Cyprysowej, kiedyś też miałem chaszcze za blokiem. Nawet sie  z tego cieszyłem, cisza spokój. Później osiedle się w tym kierunku rozrosło, powstala nowa droga. I jakaś taka cywilizacja wkroczyła. W końcu mam dojazd do bloku od drugiej strony, jest ładnie czysto. Może mieszkały tam jakieś chomiki nawet na tym polu, może był jakiś cenny kwiatek. Mogłem wtedy protestować, ale po co? Wybrałem zycie w mieście. Dziś mam tam ładny oświetlony teren i nie boję się,  że ktoś tam mi córkę wywlecze. Jest bezpiecznie. Dlatego apeluję, nie bójcie się zmian! teraz ten teren to nic ciekawego (przyznaję nigdy tam nie byłem, jakoś mnie nie cią gnie, ale przejeżdżam). Założę się, że za kilka lat wszyscy ci co tak krzyczą przeciw, sami będą tam chodzić i rodzinę ze wsi oprowadzać.
  Chodzi o dojazd od strony Alei Krakowskiej? google.pl/maps/@52.1786625,20.9455198,17.5z
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi znajomi, sąsiedzi, rodzina są za zmianami. Rozumiem tych co nie chcą zmian, ale mogliści ewybudować się na wsi. Mieszkam na Cyprysowej, kiedyś też miałem chaszcze za blokiem. Nawet sie  z tego cieszyłem, cisza spokój. Później osiedle się w tym kierunku rozrosło, powstala nowa droga. I jakaś taka cywilizacja wkroczyła. W końcu mam dojazd do bloku od drugiej strony, jest ładnie czysto. Może mieszkały tam jakieś chomiki nawet na tym polu, może był jakiś cenny kwiatek. Mogłem wtedy protestować, ale po co? Wybrałem zycie w mieście. Dziś mam tam ładny oświetlony teren i nie boję się,  że ktoś tam mi córkę wywlecze. Jest bezpiecznie. Dlatego apeluję, nie bójcie się zmian! teraz ten teren to nic ciekawego (przyznaję nigdy tam nie byłem, jakoś mnie nie cią gnie, ale przejeżdżam). Założę się, że za kilka lat wszyscy ci co tak krzyczą przeciw, sami będą tam chodzić i rodzinę ze wsi oprowadzać.
 skończ z tą wsią, bo przez takie argumenty i przytyki, nikogo nie przekonasz żeś nie troll, albo niewykształcony. tu nie chodzi o to czy tam na górkach było pole uprawn,e a teraz światły developer chce przynieść rozwój i inwestować, tylko o to że własnie jestesy w miescie, w któym dla tego obszaru uchwalno dawno temu MPZP! i po to to zrobiono, by nie było samowolki budowlanej, chcąc dbać o prawidłowy, harmonijny rozwoj przestrzenny miasta! tu nie zmian się boimy, ale nielegalnych, bezprawnych zmian, a to różnica. Z jakiegoś powodu - mi znanego, tobie chyba nie, mądrzy ludzie, specjaliści, uchawlili dla tego terenu zakaz zabudowy mieszkaniowej. i kropka. ani ty, ani dziuba nie ma prawa tego zmienić bo ma takie widzi misię, bo zamarzyły mu ise miliony. a ten kto mu w tym sprzyja, łamie prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie żadnego parku: gazeta.jawnylublin.pl/deweloperzy-obiecuja-pieniadze-ktore-nie-trafiaja-do-kasy-miasta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa cywilizacja narzuca mieszkańcom nowe rozwiązania , ale widać im się to podoba . Po niedzielnym referendum, kiedy zagłosujemy na Tak górki przejdą przeobrażenie i nikt nie będzie chciał wrócić do starego wyglądu . Ja chcę zmiany , głosuję na Tak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...